VB pomáha

Neodmysliteľnou súčasťou celého VB REALITY tímu je aj účasť na rôznych charitatívnych akciách, ako aj napomáhanie v oblasti športu.

V rámci našich možností pomáhame rôznym športovcom a športovým klubom na rôznych športových podujatiach. Veľmi nás teší ak sa aj naším zapríčinením, podarí dosiahnuť nejaký športový úspech a tým aj troška zviditeľniť naše mesto Spišskú Novú Ves.

Kroky našej práce nás niekedy dovedú aj na nehnuteľnosti, ktoré sa predávajú z existenčných dôvodov, kde je predaj jediným možným východiskom z nezávideniahodnej situácie. Dôsledky takejto situácie nás v minulosti doviedli do krízového centra v Spišskej Novej Vsi, kde sme sa zoznámili ako s prostredím, tak aj s deťmi, ktoré sa tam ocitli samozrejme bez svojho zavinenia.

Preto sa snažíme týmto deťom spríjemniť chvíle, keď pre naše deti je to samozrejmosťou a veľmi sa na nich tešia, ako je napríklad deň, keď k deťom prichádza so sladkosťami ich obľúbený Mikuláš. Ešte keď príde v sprievode nášho tučniačika s balíčkami plných sladkostí, majú deň na ktorý dlho nezabudnú, ale samozrejme že my tiež.

Sme presvedčení o tom, že existovať a byť tu má zmysel vtedy, ak človek je užitočný nie len pre svoju rodinu, ale aj pre svoje okolie.

VB v Zoo

MDD, jeden z dní, kedy chceme deťom spraviť radosť. Preto sme sa rozhodli aj my vo VB, aby sme v tento deň potešili deti. Akciu VB deťom sme uskutočnili na vonkajších priestoroch Zoo v SNV. Deťom sme zabezpečili trampolínu, stolný futbal, veľmi zabodovalo maľovanie na tvár. Samozrejme, že nechýbal ani náš tučniačik, Ktorý rozdával sladkosti a samozrejme pózoval pri fotení s deťmi. Súčasťou akcie bolo aj rozhodnutie našej firmy ku adopcii zvieratka v Zoo SNV. Rozhodli sme sa, že si adoptujeme opičku Pavučiaka stredoamerického. Aj takouto formou chceme prispieť ku rozvoju tejto najmenšej, ale najkrajšej Zoo na Slovensku. Veľmi pekne sa chceme poďakovať za prístup zo strany Zoo a tak isto Pani Dzuríkovej, ktorá má náš obdiv, s akou húževnatosťou a láskou sa stará o Zoo.

VB a Hokejbal

Pre niektorých mladých ľudí je šport ich filozofiou života a nevedia si predstaviť život bez neho. No niekedy aj napriek vynikajúcim výsledkom nedostatok financií je pre tieto mladé talenty neprekonateľný problém. Práve preto sme sa rozhodli v rámci našich možností podporiť tento hokejbalový tím, ktorý v neposlednom rade reprezentuje aj naše mesto SNV. V roku 2011 sa uskutočnil turnaj Spiš Cup kde tento klub s názvom Hbk VB reality sa stal víťazom turnaja. Želáme veľa ďalších športových úspechov.

VB a Futbal

Venujeme sa aj podpore najpopulárnejšieho športu na svete čo je samozrejme futbal. Veľmi by sme si priali, aby naše mesto SNV žilo futbalom a na zápasy chodilo niekoľkonásobne viac ľudí ako teraz. Žiaľ futbal je priamo závislí ako aj iné športy od financií, ktorých je málo a priamo úmerne tomu zodpovedá aj kvalita tímu. V našom regióne je veľkým problémom nájsť silného generálneho sponzora, ktorý by zdvihol kvalitu futbalu v SNV. Preto je futbal v SNV odkázaný na podporu malých regionálnych firiem, ktoré v rámci svojich možností pomáhajú futbalu. Jednou z tých firiem sme aj my VB reality. Srdečne vás pozývame na zápasy nášho klubu SNV, príďte povzbudiť našich chlapcov, ktorí hrajú v rámci svojich možností a reprezentujú naše mesto.

VB a Charita

6. December je dátum, na ktorý určite netrpezlivo čaká každé dieťa. Je to deň, keď Mikuláš rozdáva detičkám darčeky v podobe sladkostí. No nie všetky detičky majú to šťastie aby ich Mikuláš navštívil. Už v minulosti nás zaviedli kroky do krízového centra ALŽBETKA v SNV. Pracuje tam skvelý tím rehoľných sestier a po dohode s riaditeľkou centra sestrou Alojzínou sme dohodli, že Mikuláš do centra príde aj s pestrým programom. Detičky potešil šašo so svojím programom hier, zahrala im ľudová skupina Špievanka, ktorú vedie p. Šterbák, vystúpila a zatancovala HIP HOPOVÁ skupina no a nakoniec Mikuláš rozdal vytúžené darčeky, ktorému asistoval náš tučniačik. Akcie sa zúčastnil celý tím VB REALITY. Všetkým zúčastneným ďakujeme za ochotu prísť a detičky potešiť. Zo srdca ďakujeme.