Naše Služby

Keďže realitná činnosť je hlavne o službe, dbáme na to, aby naše služby mali čo najvyššiu úroveň. Inzerujeme prostredníctvom našej úspešnej VB-stránky a celoslovenských realitných serverov. Zakladáme si na profesionálnej fotodokumentácii a kvalitných obhliadkach.  Samozrejmosťou sú právne ošetrené kúpno-predajné zmluvy a celý katastrálny servis.

Používame autorizované kúpno-predajné zmluvy našim právnikom, čo Vám prináša oveľa vyššiu ochranu oproti klasickým zmluvám.

V rámci servisu pre kupujúcich je neodmysliteľnou súčasťou bezplatné poradenstvo o úvere. Pre ľudí, ktorý ku dofinancovaniu nehnuteľností úver potrebujú, je úver najdôležitejšia súčasť celého procesu kúpy nehnuteľností.

Práve preto sa v našom VB tíme  nachádza vyslovene špecialista na tému úverov, ktorý má za sebou dlhodobo veľké skúsenosti a priebežne prechádza ťažkým školiacim procesom v danom obore. Ponúkne Vám nestranný pohľad na množstvo bánk a ich úverové produkty na trhu, s následne vypracovanými ponukami a porovnaniami v tejto nemalej konkurencii.

Kupujúci využitím tejto našej bezplatnej služby majú možnosť zažiť celý proces nadobudnutia nehnuteľností pod jednou strechou, čo je naším hlavným cieľom.

Dôležitou súčasťou našich služieb je aj právne poradenstvo, ako pre predávajúcich, tak isto pre kupujúcich.

Pri odovzdávaní nehnuteľností sa staráme o prepis elektromera a plynomera, čo naši klienti nesmierne oceňujú. Súčasťou odovzdania nehnuteľností je aj vypracovanie preberacieho protokolu, v ktorom sa nachádzajú stavy všetkých meraných médií, čiže stavy spotreby teplej a studenej vody, stavy meračov tepla na radiátoroch, stavy elektromera a plynomera.

Po našich skúsenostiach s predajom bytov v pôvodnom stave sme sa rozhodli ľudom poskytnúť aj poradenstvo a pomoc pri úpravách, teda rekonštrukciách bytov. Jedná sa o náhľady už zrekonštruovaných tých istých dispozičných typov bytov o aké majú kupujúci záujem. Spolupracujeme s firmami, ktoré rekonštrukcie prevádzajú, s ktorými sa môžte poradiť o úprave aj Vášho nového bytu. Ak sa Vám predstava bude páčiť, následne Vám firma vypracuje predbežnú cenovú ponuku na Vami vybraný typ rekonštrukcie.

2.jpg

Tím VB reality

Touto podstránkou Vám chceme predstaviť náš skvelý VB tím, na ktorý sme patrične hrdí.

Niekoľko úvodných slov od “ vebečákov “ J:

Všetci sme presvedčení, že predaj alebo kúpa bytu či domu, je jeden z veľmi kľúčových momentov vo vašom živote. Uvedomujeme si hlavný zmysel realitnej kancelárie, ktorým je pomoc ľuďom pri predaji alebo kúpe nehnuteľností.

Sme Tím zostavení zo skvelých ľudí, práve so zmyslom ľuďom pomáhať.

Keďže stále vylepšujeme procesy predaja, vymysleli sme pre Vás revolučný spôsob, ktorí sa stal už naším osvedčeným a úspešným štýlom predaja. Základom tohto spôsobu predaja je virtuálna prezentácia Vašej nehnuteľností v našich priestoroch na veľkej obrazovke, ktorá Vám zabezpečí minimálne množstvo obhliadok priamo u Vás doma, čo predávajúci veľmi oceňujú.

Naopak kupujúcim tento spôsob prináša veľký prehľad o nehnuteľnostiach na trhu v daných lokalitách, nie len čo sa týka cien, ale aj typov bytov a následnej možnosti rekonštrukcie. Kupujúci takýmto spôsobom dokážu ušetriť veľmi veľa času. Praxou sme vysledovali, že kupujúci strácajú veľa času na obhliadkach, ktoré častokrát pre nich nemajú zmysel.

Logickým vyústením takéhoto “ posedenia pri kávičke “ teda nášho stretnutia s kupujúcimi pri virtuálnej obhliadke sú presne cielené fyzické obhliadky vybraných nehnuteľností.

Tomu podlieha aj dôležitá súčasť predaja nehnuteľností, ktorou je kvalitná fotodokumentácia. Fotografia je prvým zoznamovacím prostriedkom pri výbere nehnuteľností s kupujúcimi. Preto je veľmi dôležitá kvalita fotografií, ktorá sa nedá dosiahnuť bez kvalitného prístroja ako aj bez školení o fotogragrafii interiéru. Nakoľko tento fakt nepodceňujeme, naše fotografie nehnuteľností sú dôležitou súčasťou kvalitnej ponuky, o čom sa sami môžte presvedčiť priamo na našich stránkach.

Keďže v miestnosti určenej na prezentáciu nehnuteľností sa nachádza aj detský kútik, mate možnosť nás navštíviť aj so svojimi ratolesťami bez toho aby Vás rušili.

 

Vladimír a Terezka

0911 313 277
0905 277 313
Dušan

0915 034 422
Alica

0918 868 049
Silvia

0917 344 571
Ján

0915 926 479
Dávid Vytykáč a Mária Vargová

0904 695 534
0911 047 135
Mgr. Pavol Bodák a Andrea Kollárová

0907 143 788
Ľubomír

0908 668 677
Slavomír

0907 573 906
Gabriela

0918 337 360
Nicol

0948 883 389