Markušovská cesta 4, Spišská Nová Ves 052 01 info@vbreality.sk

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Vydrník. Nehnuteľnosť pozostáva na prízemí zo vstupnej chodby, komory, kuchyne, troch miestností, kúpeľne s toaletou a chodby. Na poschodí sa nachádzajú tri miestností, kuchyňa a kúpeľňa s toaletou. Nehnuteľnosť je temperovaná. Strecha je  7 ročná -  trapézový plech, kúrenie zabezpečuje plynový kotol, okná plastové, podlahy: parkety, plávajúce, dlažba na poschodí linoleum, medená elektroinštalácia. Nehnuteľnosť je z 3/4 podpivničená. Celková plocha pozemku s domom je 1330 m2 na ktorom sa nachádza studňa, garáž a ovocný sad.

Vedľa na pozemku sa nachádza menší rodinný domček, celková plocha pozemku 234 m2. Nehnuteľnosť pozostáva na prízemí z kuchyne prepojenej s obývacou izbou a kúpeľnou, na poschodí sa nachádzajú dve spálne. Okná sú plastové, 2 ročná plechová strecha, vykurovanie ústredné plynovým kotlom. Tento dom sa momentálne prenajíma. 

Obec Vydrník je vzdialený 15 km od Popradu, 19 km od Sp. Novej Vsi,  blízka dostupnosť k vlakovej trati.  Náš odborník dofinancovania nehnuteľností Vám pomôže vybaviť najvýhodnejší hypotekárny úver. 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
1564 m2
Úžitková plocha:
200 m2
Zastavaná plocha:
1564 m2
Počet poschodí:
2
Počet izieb:
6
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
Energetický certifikát:
nie
El. napätie:
230V
Voda:
studňa a vodovod
Garáž:
áno
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Plyn:
áno
Zateplený objekt:
nie
Vykurovanie:
vlastné - plyn
Pivnica:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Dávid Vytykáč a Mária Vargová

maklér
  • Slovensky
Dávid Vytykáč a Mária Vargová

Radi Vám poradíme

captcha image

Podobné nehnuteľnosti