Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

História a vízia

Najprv sa Vám predstavíme:

Naša spoločnosť má rodinný charakter. Založili ju: manželia Terezka a Vlado Vytykáčovci a Vladov bratranec Ing. Dušan Berko.

V roku 1993 začal Vlado so svojím otcom podnikať v oblasti stavebníctva, hlavne striech, ako firma Vytykáč. V roku 2003 sa Vlado začal zaoberať výstavbou nízkoenergetických kanadských domov.

Práve táto činnosť ho posunula do obchodovania s realitami. Na začiatku roku 2008 túto činnosť podporila aj manželka Terezka, ktorá opustila svoju prácu ako röntgenologický laborant a spoločne sa im podarilo vytvoriť úspešný tandem. Vďaka pozitívnej spätnej väzbe od zákazníkov a úspešným predajom, sa rozhodli založiť spoločnosť, ktorá sa hlavne svojími službami bude vynímať na realitnom trhu.


Presne po roku oslovili bratranca Ing. Dušana Berka, ktorý vyštudoval Technickú univerzitu, Stavebnú fakultu v Košiciach, za účelom založenia realitnej spoločnosti, ktorá sa v neposlednom rade zaoberá aj výstavbou už spomenutých nízkoenergetických kanadských domov.

Založenie spoločnosti VB reality sa datuje na Marec 2009.

V priebehu ďalšieho roka sa nám podarilo vyskladať tím skvelých ľudí so zmyslom ľuďom pomáhať.

Po uplynutí roka 2009 sme sa rozhodli otvoriť pobočky v ekonomicky slabších regiónoch a to v LEVOČI a KROMPACHOCH.

Cieľom týchto pobočiek je pomôcť ľuďom s predajom alebo kúpou nehnuteľností, právnym poradenstvom a v neposlednom rade byť kľúčovou oporou pri migrácií (presťahovaní) z týchto regiónov, alebo naopak, presťahovaní do týchto regiónov.

Naša Vízia a predstava

Máme za sebou nemálo skúseností z predajov a stále vylepšujeme a hľadáme nové spôsoby, ako vylepšiť tieto služby.

Veľmi dobre si uvedomujeme, že realitná činnosť je služba a práve preto by mala mať vysokú úroveň.

Hľadáme zlatú strednú cestu ako vyhovieť predávajúcim a samozrejme kupujúcim.

Prežívame s klientmi rôzne životné príbehy, ktoré nás obohacujú a každá skúsenosť je pre nás silným poučením, možno aj výstrahou, aby sme si viac vážili ľudí okolo nás.

Veľmi častým javom v realitnom podnikaní je zo strany realitných maklérov snaha podpísať s klientom takzvanú výhradnú zmluvu, ktorá klientov zaväzuje a obmedzuje v ich vlastníckom práve. Žiaľ veľakrát to končí “pomastením si vrecka”, ale len vrecka danej realitnej kancelárie a to bez väčšej námahy. Výsledkom je väčšinou stále nepredaná nehnuteľnosť.

Práve preto sme sa rozhodli pužívať len zmluvy nevýhradné. K tomu treba dodať aj náš názor, že v takejto nevýhradnej zmluve by nemal predávajúci splnomocniť realitnú kanceláriu ku podpisu rezervačných zmlúv na jeho nehnuteľnosť.

Je veľmi dôležité kvôli transparentnosti predaja, aby rezervačné zmluvy medzi sebou podpisovali kupujúci a predávajúci.

Tým, že rezervačnú zmluvu nemôže podpísať za predávajúceho realitná kancelária, je vylúčená akákoľvek manipulácia priebehu obchodu zo strany realitnej kancelárie.

Takouto filozofiou predaja a kúpi vieme ľuďom len pomôcť a nie im uškodiť.

Práve Vy, naši klienti, Vaša vďaka a Vaše kladné odozvy, nám dávajú energiu vylepšovať naše kvality a hľadať ešte viac možností, ako Vám, našim klientom zjednodušiť, vylepšiť, možno aj spríjemniť celý predaj.

Vieme, že nie vždy a každému klientovi sa nám podarí mu pomôcť predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, ale sme si istí, že sme pre nich urobili všetko najlepšie čo sme vedeli, pretože našu prácu máme radi.