Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

VB tím

Touto podstránkou Vám chceme predstaviť náš skvelý VB tím, na ktorý sme patrične hrdí.

Niekoľko úvodných slov od “ vebečákov “ J:

Všetci sme presvedčení, že predaj alebo kúpa bytu či domu, je jeden z veľmi kľúčových momentov vo vašom živote. Uvedomujeme si hlavný zmysel realitnej kancelárie, ktorým je pomoc ľuďom pri predaji alebo kúpe nehnuteľností.

Sme Tím zostavení zo skvelých ľudí, práve so zmyslom ľuďom pomáhať.

Keďže stále vylepšujeme procesy predaja, vymysleli sme pre Vás revolučný spôsob, ktorí sa stal už naším osvedčeným a úspešným štýlom predaja. Základom tohto spôsobu predaja je virtuálna prezentácia Vašej nehnuteľností v našich priestoroch na veľkej obrazovke, ktorá Vám zabezpečí minimálne množstvo obhliadok priamo u Vás doma, čo predávajúci veľmi oceňujú.

Naopak kupujúcim tento spôsob prináša veľký prehľad o nehnuteľnostiach na trhu v daných lokalitách, nie len čo sa týka cien, ale aj typov bytov a následnej možnosti rekonštrukcie. Kupujúci takýmto spôsobom dokážu ušetriť veľmi veľa času. Praxou sme vysledovali, že kupujúci strácajú veľa času na obhliadkach, ktoré častokrát pre nich nemajú zmysel.

Logickým vyústením takéhoto “ posedenia pri kávičke “ teda nášho stretnutia s kupujúcimi pri virtuálnej obhliadke sú presne cielené fyzické obhliadky vybraných nehnuteľností.

Tomu podlieha aj dôležitá súčasť predaja nehnuteľností, ktorou je kvalitná fotodokumentácia. Fotografia je prvým zoznamovacím prostriedkom pri výbere nehnuteľností s kupujúcimi. Preto je veľmi dôležitá kvalita fotografií, ktorá sa nedá dosiahnuť bez kvalitného prístroja ako aj bez školení o fotogragrafii interiéru. Nakoľko tento fakt nepodceňujeme, naše fotografie nehnuteľností sú dôležitou súčasťou kvalitnej ponuky, o čom sa sami môžte presvedčiť priamo na našich stránkach.

Keďže v miestnosti určenej na prezentáciu nehnuteľností sa nachádza aj detský kútik, mate možnosť nás navštíviť aj so svojimi ratolesťami bez toho aby Vás rušili.


Náš tím

Alica Šoltésová

  • Slovensky
  • English
  • Español
  • Česky

Dávid Vytykáč a Mária Vargová

  • Slovensky

Ing. Ľubomír Kováč

  • Slovensky