Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Prenájom kancelárskych priestorov v OC DRUŽBA na sídlisku Tarča, Spišská Nová Ves

Popis nehnuteľnosti

Zdieľať na Facebooku

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v obchodnom centre DRUŽBA na sídlisku Tarča na Lipovej ulici v meste Spišská Nová Ves. Kancelárske priestory sa nachádzajú na 2. nadzemnom podlaží, pozostávajú zo samostatných miestností s pridruženým WC. V ponuke je 12 priestorov o podlahovej ploche najmenšej kancelárie o výmere 11 m2 až po najväčšiu kanceláriu o výmere 71 m2. Rozmery jednotlivých kancelárii - 1x11m2, 1x22m2, 1x24m2, 1x26m2, 1x37 m2, 1x58m2, 1x63m2, 3x70m2, 1x71m2 a 1x 87m2. Každá kancelária má zriadenú optickú dátovú skrinku s pripjením k internetu. K prenajímaným priestorom je prístup zo spoločnej chodby výťahom resp. schodiskom. Vykurovanie priestorov zabezpečuje plynová kotolňa umiestnená v suteréne objektu pomocou radiátorov s termoregulačnou hlavicou. Každá kancelária má vlastný merač tepla, vody a elektriny. Objekt je zateplený minerálnou vlnou o hrúbke 200 mm.

Nehnuteľnosť sa nachádza vo výbornej lokalite s rýchlym prístupom do centra mesta. Cena prenájmu je 8,- EUR mesačne za m2 bez DPH + energie (voda, plyn, elektrina podľa vlastnej spotreby). Prenájom kancelárskych priestorov je k dispozícii okamžite.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
70 m2
Úžitková plocha:
70 m2
Počet podlaží:
4
Počet izieb:
1
Výťah:
áno
Energetický certifikát:
nie
Klimatizácia:
nie
El. napätie:
230V
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Zariadenie:
nezariadený
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia
Internet:
áno - káblový rozvod
Zateplený objekt:
áno
Vykurovanie:
spoločné
8 €/m2/mesiac
Interné ID: VV10648
Ulica: Lipová 2244/20
Mestská časť: Tarča
Obec: Spišská Nová Ves
Okres: Spišská Nová Ves
Kraj: Košický kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Kancelárie

Radi Vám poradíme